לפרטים צרו קשר לטלפון 052-2642998

   

 
 

עיצוב אירועים

עיצוב אירועים הינו דבר לא פשוט כלל. עיצוב אירועים מצריך מצד המעצב יכולת ורסטילית שונה ומגוונת. עיצוב אירועים מצריך לא רק יכולת עיצוב ברמה גבוהה אלא גם הרבה סבלנות, אורך  רוח והשקעה. עיצוב אירועים יכול להיות חלק מהותי ביותר בארגון חתונה, או עיצוב של איזה אירוע השקה, למעשה עיצוב אירועים הינו דבר די כללי והוא יכול להיות דבר גדול או דבר קטן, תלוי כמובן בסוג האירוע והדרישות ממנו.

עיצוב חתונה למשל של כדורגלן נחשב הינו דבר שיכול להיות לא פשוט.  אני חושב שהקושי העיקרי של מעצב האירועים לא ינבע מהקושי בעיצוב אלא יותר מהדרישות והבקשות של אותו כדורגלן. כדורגלנים כידוע אינם בוחלים בשום אמצעי על מנת להשיג את המטרה העיקרית של החתונה- פרסום. לשם כך הם יתחתנו במקום הכי יקר ומן הסתם ידרשו מהאיש שאחראי על עיצוב אירועים שיעצב את החתונה בצורה הכי מפוארת ומרשימה שרק ניתן.


עיצוב אירועים כאלו כמו חתונה לטעמי פחות מבליטים את יכולת העיצוב של המעצב משום שבסופו של דבר חתונות מורכבות מתבליט אחיד להבדיל למשל מאירועים משתנים בהם הנושא מתחלף וניתן "לשחק" עם העיצוב ולהביא את יכולות העיצוב של המעצב לגבהים חדשים.
בכלל, עיצוב אירועים ובוק בת מצווה בפרט אינו תחום קל להשתלב בו, אני מכיר לא מעט מעצבים שמחכים להזדמנות כזאת לעצב משהו גדול שיגרום להשארת סוג של חותם אבל לרוב הם לא מקבלים את ההזדמנות המיוחלת. במילים אחרות, מעבר ליכולת של המעצב לעשות עיצוב אירועים ברמה גבוהה ומקצועית הוא צריך גם את אותו קורט של מזל כדי שיתנו לו להראות את היכולות שלו. בלי אותו קורט של מזל, ויהיה זה המעצב המוכשר ביותר, אנחנו לא נזכה ליהנות מכישוריו והוא לא יזכה להראות אותם.


תקליטן צביקה בירן 052-2642998
תקליטן | תמונות ומכתבים | טיפים | מוסיקה לחתונה | מילון | ציונים | צור קשר.
צביקה בירן הוא התקליטן המוביל והמקצועי בארץ. באתר זה תוכלו למצוא מידע רב לגבי תקליטנים , תקליטן לחתונה , תקליטנים לאירועים , צילום בוק בת מצווה , הפקת חתונה , עיצוב אירועים , הזמנות לחתונה , תקליטנים לברית , די ג'יי , די ג'יי לחתונות , די ג'יי לברית , די ג'יי לבר מצווה , די ג'יי לאירועים , DJ.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים | Copyright © 2001-2021 Net-style. All rights reserved