לפרטים צרו קשר לטלפון 052-2642998

   

 
 

תקליטן לחתונה

תקליטן לחתונה בוחרים בקפידה. אתם תצעדו אל החופה לקול צלילי מארש או שיר נבחר אחר, שעליו תסכימו מבעוד מועד או, אולי, לצליליו של שיר אחר שיפתיע וירגש אתכם,  בחירתו הרגישה והמושכלת של תקליטן לחתונה שמצדיק את הבחירה בו. תקליטן לחתונה עשוי להיות ההבדל בין חתונה מיוחדת, שתותיר את רישומה  למשך שנים רבות ותיצרב בדיסק הקשיח של הזיכרונות המתוקים, לבין, חלילה, חתונה, אשר תקליטן לחתונה שאינו מקצוען 'חירב' אותה – לא עליכם.
תקליטן לחתונה שזור ברקמתה כמו חוט שני. הוא הציר המרכזי שעליו היא סובבת. לא ניתן לתאר אותה כלל בהעדרו. תקליטן לחתונה בוודאי אמור לדעת שהוא שותף מלא ופעיל בחתונה: שעיני הכול נשואות אליו ואוזני כולם כרויות וקשובות לשירים שהוא משמיע. האחריות המוטלת עליו רבה. הציפיות ממנו גבוהות. תקליטן לחתונה בוודאי יודע את הדברים האלה. לא רק הניסיון שלו עשוי להועיל, גם – אולי בעיקר – רגישותו. תקליטן לחתונה  הוא סוג של שושבין.

אפשר להינשא בהיכל מהודר ואפשר באולם פשוט, צנוע יותר. אפשר להתחתן על דשא בקיבוץ או בבית העם במושב. בכל מקום שבו בוחרים לקיים את טקס החתונה ואת האירוע הנלווה לה, לא ייפקד מקומו של תקליטן לחתונה. תקליטן לחתונה שיודע את מקומו, תמיד יהיה כמו הלחשן הסמוי מאחורי קלעיה של הבמה.  על-פי יישק דבר. הוא זה האחראי לזרימתה השוטפת, להעדר מחסומים. תקליטן לחתונה יותר, בתבונתו וברגישותו, את קדמת הבמה לחתן ולכלה. אחרי הכול זה הערב שלהם. הערב המאושר בחייהם. הערב שמהווה נקודת מפנה בין מי שהיו לפניו לבין מי שיהיו אחריו. תקליטן לחתונה הוא לא רק בבחינת 'נער ליווי'. לערב אחד, ערב מרגש זה, יש לו תפקיד מרכזי.

תקליטן צביקה בירן הוא תקליטן כזה. תקליטן צביקה בירן הוא התקליטן הזה. הוא ניחן בכל  התכונות ההכרחיות ובכל המאפיינים הנדרשים. הוא מקצועי. הוא רגיש. הוא יודע לחוש תא האווירה, ליצור אותה, לזרום איתה. הוא לא יאפיל על החתן והכלה. הוא יאיר את חתונתם באור יקר וטוב, באור הנכון של הקול והצבע. מזל טוב.


הקליקו כעת למידע נוסף אודות תחפושות
מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר צביקה בירן תקליטן לחתונה מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
תקליטן צביקה בירן 052-2642998
תקליטן | תמונות ומכתבים | טיפים | מוסיקה לחתונה | מילון | ציונים | צור קשר.
צביקה בירן הוא התקליטן המוביל והמקצועי בארץ. באתר זה תוכלו למצוא מידע רב לגבי השתלת שיער בטורקיה , תקליטנים , תקליטן לחתונה , תקליטנים לאירועים , צילום בוק בת מצווה , הפקת חתונה , עיצוב אירועים , הזמנות לחתונה , תקליטנים לברית , די ג'יי , די ג'יי לחתונות , די ג'יי לברית , די ג'יי לבר מצווה , די ג'יי לאירועים , DJ.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים | Copyright © 2001-2022 Net-style. All rights reserved