לפרטים צרו קשר לטלפון 052-2642998

   

 
 

תקליטנים

תקליטנים  הם בעלי  מקצוע מבוקשים מאוד בתכנון אירועים. תקליטנים אחראים על "עמוד השדרה" של האירוע שבו הם מתקלטים. הם נותני הטון, קובעי האווירה. גם כאשר תקליטנים עורכים תיאום כוונות וציפיות מדוקדק; גם כאשר תקליטנים יושבים מבעוד מועד עם בעלי השמחה וקובעים את רשימת השירים המבוקשת; גם כאשר יש סדר השמעת שירים מתוכנן, מובנה, מסודר – תמיד ייתכנו שינויים. תמיד יתבקשו ואף יידרשו שינויים. תקליטנים טובים יודעים לאלתר, לזרום עם אווירה קיימת. "להעיר" אותה כאשר חלים בה, תוך כדי האירוע, רפיון או דעיכה. תקליטנים מעולים הם אמני הקריאה בין השורות. הם חשים את הקהל, מעודדים אותו, מלהיבים אותו. תקליטנים הם לא רק בדרנים. הם לא אמנים הנותנים הופעה. הם חלק בלתי נפרד מהאירוע.
תקליטנים טובים הם לא בהכרח מי שמצוידים בציוד החדיש והמשוכלל. תקליטנים לא חייבים לערוך מופע פירוטכני מרהיב, אף שהיצירתיים שבהם יודעים להעשיר את האירוע לא רק במוסיקה אלא גם בפעלולי אור וצבע ובאמצעים אודיו-ויזואליים נוספים.
תקליטנים רגישים יודעים להתאים את סוג המוזיקה לאופי האירוע וגם למיקומו. תקליטנים מנוסים יודעים לנצל את יתרונות אירוע שנערך בחוץ. תקליטנים אלה  מודעים למגבלות אירוע הנערך במקום סגור, קל וחומר באולם  קטן-ביחס.
 עיני קהל המוזמנים נישאות תכופות אל הבמה, שעליה ניצבים תקליטנים. תקליטנים  המופיעים כצוות מנהלים בינהם דו ( או רב) שיח פורה, משעשע, מקורי. תקליטנים יודעים להעצים את הריגוש ברגעים החשובים וה... מרגשים של האירוע בכלל ושל החופה הנערכת בחתונה בפרט. תקליטנים משלבים סגנונות שונים בשעת הריקודים. כאשר  אנשים אוכלים, תקליטנים לא 'מפגיזים' במוזיקה מחרישת-אוזניים אלא שמים שירים שקטים יותר, מוזיקת רקע נעימה.
תקליטנים יודעים שיש להם תפקיד חשוב, לא אחת מרכזי, באירוע ושהצלחתו תלויה לא פעם ביכולתם להפוך את המוזיקה למחוללת למעצימת שמחה.מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר צביקה בירן תקליטנים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
תקליטן צביקה בירן 052-2642998
תקליטן | תמונות ומכתבים | טיפים | מוסיקה לחתונה | מילון | ציונים | צור קשר.
צביקה בירן הוא התקליטן המוביל והמקצועי בארץ. באתר זה תוכלו למצוא מידע רב לגבי תקליטנים , תקליטן לחתונה , תקליטנים לאירועים , צילום בוק בת מצווה , הפקת חתונה , עיצוב אירועים , הזמנות לחתונה , תקליטנים לברית , די ג'יי , די ג'יי לחתונות , די ג'יי לברית , די ג'יי לבר מצווה , די ג'יי לאירועים , DJ.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים | Copyright © 2001-2021 Net-style. All rights reserved